Fatih Terim Taburcu Edildi !

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Coronavirüs (Covid-19) şüphesiyle tedavi altında olduğu hastaneden taburcu edildi.

23 Mart Pazartesi günü Coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan Fatih Terim, hastanede geçirdiği 6. gecenin sonunda taburcu edildi.

Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde:

“23 Mart 2020 tarihinde Covid-19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle.”

Image
Hastane açıklaması için tıklayın.

Cevap gönder